+48 12 345 03 31   |  kontakt@drewnodladomu.pl | NOWA LOKALIZACJA SALONU - ul.Zakopiańska 58 (Salon Maxfliz)

Blog Drewno Dla Domu
Barierki drewniane na tarasie
Barierki drewniane na tarasie

Zastanawiasz się, czy barierki drewniane na tarasie to dobry wybór? Obecnie popularne są te ze szkła, czy z metalu - jednak ciągłe przecieranie odcisków palców już po kilku miesiącach zacznie być denerwujące. Balustrada drewniana na tarasie to wariant, który nie generuje takich problemów. Wręcz przeciwnie - jest łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji, a efekt spektakularny.
Barierki drewniane na taras to pierwszy krok, by stworzyć tam klimatyczną przestrzeń dedykowaną odpoczynkowi. Martwisz się, jak będzie zachowywać się ten naturalny surowiec w mrozie czy w deszczu? Obawiasz się, że balustrady drewniane na tarasie zaczną szybko niszczeć i pęcznieć pod wpływem pogody? Przeczytaj nas artykuł i rozwiej swoje wątpliwości. 

Barierki drewniane na tarasie - jakie drewno się sprawdzi?

Jeśli balustrada drewniana na taras znajduje się na Twojej liście projektów do realizacji, to z pewnością rozważasz różne surowce. Trzeba zwrócić uwagę, by materiał był odporny na warunki atmosferyczne, by cieszyć Twoje oko przez wiele lat. A zatem jeśli balustrada drewniana na tarasie, to z jakiego materiału? Możesz rozważyć:

  • drewno rodzime: modrzew, dąb, sosna,

  • drewno egzotyczne: Bangkirai, Massaranduba, Garapa.

Balustrady drewniane są stosowane na tarasy już od wielu lat. Docenią je wielbiciele naturalnych klimatów i fani estetycznych rozwiązań. Taras z drewnianą balustradą sprawi, że spędzisz tam każdą wolną chwilę.

Czy balustrada drewniana na tarasie to dobry pomysł?

Barierka jest nieodłącznym elementem na każdym balkonie, jednak czy balustrady drewniane na taras to na pewno dobry pomysł? Przy odpowiednim montażu i sezonowej pielęgnacji będziesz cieszyć się tym rozwiązaniem przez wiele lat. Balustrady drewniane na taras to piękna aranżacja, która sprawi, że wszystkie zdjęcia, które tam zrobisz, będą zasługiwały na oprawienie. Dziś poszukuje się także przestrzeni, w której zwolnisz, odpoczniesz i zregenerujesz siły. Barierki z drewna sprawią, że Twój taras będzie takim miejscem. Przyjemny zapach, deski i miłe ich uczucie pod stopami sprawią, że chętnie spędzisz tam czas. Drewniany taras z balustradą to zdecydowanie opcja, którą warto rozważyć.

Drewniana balustrada na tarasie - praktycznie i efektownie

Taras z drewnianą balustradą to ozdoba każdego domu. Nawet najzwyklejszy budynek zyska na estetyce dzięki dodatkowi naturalnych barw. Zastanawiasz się jak zrobić balustradę drewnianą na taras zewnętrzny? Będą potrzebne do tego specjalistyczne narzędzia, dużo wprawy, oraz - jeśli nie zajmujesz się tym na co dzień - sporo czasu. Bezpieczniej zlecić to specjalistom. Odpowiedni montaż i obróbka drewna wpływają na trwałość poręczy i tralek drewnianych na tarasie. Zatem jeśli chcesz cieszyć się tą przestrzenią długie lata, skontaktuj się z nami. Oferujemy sprzedaż drewna najwyżej jakości, a także wykonamy:

Zastanawiałeś się jak będzie prezentować się Twoja balustrada drewniana tarasu?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl