+48 12 345 03 31   |  kontakt@drewnodladomu.pl | NOWA LOKALIZACJA SALONU - ul.Zakopiańska 58 (Salon Maxfliz)

Blog Drewno Dla Domu
Przegląd wkrętów SPAX
Przegląd wkrętów SPAX

Projektujesz lub remontujesz taras w swoim domu i zastanawiasz się, czy niezbędne przy jego konstruowaniu będą wkręty spax? Chcesz stworzyć miejsce idealne do przyjemnego wypoczynku po pracy? Jeśli deski tarasowe mają posłużyć przez lata, muszą obowiązkowo zostać ze sobą w odpowiedni sposób połączone. Tylko solidne mocowanie zapewni im trwałość i długowieczność. Nadchodzi czas montażu podłogi na tarasie, a Ty myślisz, które z nich będą najlepsze? Sprawdź jakie wkręty tarasowe spax możesz wybrać do drewna i czym charakteryzują się poszczególne rodzaje. Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

 

Wkręty do drewna spax - rodzaje

 

Warto wiedzieć, że wkręty spax występują w różnych rozmiarach i rodzajach, które mają zupełnie odmienne przeznaczenie, tj:

 

  • wkręty uniwersalne spax - można je z powodzeniem wykorzystać jako gwoździe, 

  • wkręty tarasowe spax - jak sama nazwa wskazuje, swoja funkcję spełniają w połączeniu desek tarasowych tak by nie występowały między nimi żadne niepożądane szczeliny,

  • wkręty ciesielskie spax - są przeznaczone do łączenia drewna i materiałów drewnopochodnych, tj płyt wiórowych, pilśniowych czy tzw. sklejek,

  • wkręty specjalne spax - w tej kategorii znajdują się te przeznaczone m.in. do mebli, mostków, okien i podłóg.

 

Dobierz konkretny rodzaj wkrętów spax zależnie od swoich potrzeb, a zyskasz gwarancję jakości i pewność, że Twój taras będzie Ci służył przez lata.

 

Dlaczego warto wybrać wkręty spax do drewna?

 

Niewątpliwie wysokiej jakości produkty, jakimi są wkręty tarasowe spax posiadają szereg zalet, które sprawiają, że są szczególnie doceniane przez ich użytkowników. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie, które wskazuje jakie atuty mają poszczególne elementy budowy tego produktu:

 

  • materiał WIROX - zapobiega występowaniu korozji, idealne zabezpieczenie przed szkodami spowodowanymi tarciem,

  • gniazdo SPAC T-STAR PLUS T30 - dzięki dużej głębokości, tzw. bit może zostać precyzyjnie wkręcony,

  • główka - wyróżnia się rodzaje (cylindryczna, stożkowa, talerzowa), kształty te pozwalają zamaskować wkręt, przez co nie wystaje w żaden sposób i nie rzuca się w oczy,

  • szpic 4CUT - dzięki tej technologii podczas montażu wkręta drewno nie ulega uszkodzeniom,

  • obszerne możliwości użycia - zarówno wkręty tarasowe, jak i wkręty ciesielskie spax z powodzeniem możesz wykorzystać do drewna w montażu m.in. ogrodzeń, wiat, pergoli, ale także innych konstrukcji.

 

Przekonaj się, że wkręty spax to wytrzymałość nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Przekonaj się, że warto postawić właśnie na nie!

 

Sprzedaż drewna to od lat nasza pasja, zatem w sklepie online drewnodladomu.pl masz możliwość wyboru różnego rodzaju produktów z tego surowca. Nasza obszerna oferta zawiera również inny asortyment m.in. drewno konstrukcyjne i akcesoria niezbędne do jego prawidłowego montażu. Wkręty spax z pewnością Ci się do tego przydadzą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl