+48 12 345 03 31   |  kontakt@drewnodladomu.pl | NOWA LOKALIZACJA SALONU - ul.Zakopiańska 58 (Salon Maxfliz)

Wkręt do drewna - do tarasu 5,0 x 45 mm (1000 szt.) SIHGA L-GoFix® MS, stal nierdzewna, TX 25

Cena: 591,63 zł 591.63
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Wkręt do drewna - do tarasu 5,0 x 45 mm (1000 szt.) SIHGA L-GoFix® MS, stal nierdzewna, TX 25

Wkręty Sihga L-GoFix są profesjonalnym rozwiązaniem do zastosowań tarasowych. Cechują się wyjątkową skutecznością i efektywnością, rozwiązując wiele problemów, z którymi spotykają się klienci.

Dzięki specjalnym końcówkom SIHGA®, wkręty L-GoFix zapewniają szybkie i łatwe osadzanie. Zintegrowane rowki frezarskie i powłoka zmniejszająca tarcie sprawiają, że wkręty łatwo się wkręcają, a ostre krawędzie gwintu gwarantują stabilne osadzenie w drewnie.

Wielostopniowa głowica sprężająca L-GoFix® MS jest opatentowana i łączy wysoką siłę wyciągającą z niewielką średnicą głowicy. Płaskie zakończenie głowicy nadaje powierzchni czysty i estetyczny wygląd, jednocześnie zabezpieczając drewno konstrukcyjne.

Wkręty L-GoFix® MS świetnie sprawdzają się również przy drewnie egzotycznym i termodrewnie. Pozwalają na mocowanie drewna na drewnie bez konieczności nawiercania, co oszczędza czas i zapobiega powstawaniu pęknięć i rozwarstwianiu się drewna.

Dodatkowo, wkręty Sihga L-GoFix® posiadają wielostopniowy łeb o małej średnicy, który zapewnia doskonałą ochronę drewna i szlachetną powierzchnię. Specjalny skok gwintu z ostrymi powierzchniami nośnymi gwarantuje wysoką wartość wyciągania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl