+48 12 345 03 31   |  kontakt@drewnodladomu.pl | NOWA LOKALIZACJA SALONU - ul.Zakopiańska 58 (Salon Maxfliz)

SIHGA Wkręt ciesielski GoFix MS II 4 x 60 mm (500szt.), z powłoką SC 7, TX15

Cena: 246,00 zł 246.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

SIHGA Wkręt do drewna ciesielski GoFix MS II 4 x 60 mm (500szt.), z powłoką SC 7, TX15

Sihga wkręt konstrukcyjny GoFix MS II 8,0 to rozwiązanie, które pomoże Ci w wykonywaniu wszelkiego rodzaju konstrukcji drewnianych. 

Zastosowanie tych wkrętów jest wszechstronne i obejmuje takie projekty jak więźby dachowe, domy szkieletowe, domy z bala, ogrody zimowe, place zabaw, altany czy wiaty.

Co wyróżnia wkręty GoFix® MS II? 
Przede wszystkim, ich wyjątkowo wysoka wytrzymałość na złamania, która wynika z wykonania z utwardzanej stali węglowej. 
Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje konstrukcje będą trwałe i solidne.

Jednak to nie wszystko. 

Przykręcanie wkrętów GoFix® MS II jest niezwykle wygodne, ponieważ nie wymaga uprzedniego nawiercania. Dzięki specjalnym wielostopniowym łbom, rozszczepianie drewna zostaje zredukowane do minimum, co zwiększa efektywność i oszczędza czas.

Łeb GoFix® MS gwarantuje wysoką nośność i umożliwia wkręcanie w jednej płaszczyźnie z drewnianą powierzchnią, co przekłada się na jeszcze większą stabilność konstrukcji.

Dodatkowo, specjalna powłoka SC3, która pokrywa wkręty, zapewnia znaczną ochronę antykorozyjną. Dzięki temu unikasz korozji stykowej i masz możliwość lakierowania, co daje Ci większą swobodę w tworzeniu estetycznych i trwałych konstrukcji.

Ważne jest również zastosowanie wkrętów GoFix® MS II, ponieważ wkręty te zapewnią niezawodne połączenia. 

Nie musisz martwić się o wstępne nawiercanie, podkładanie klinów czy rozszczepiające działanie. Zęby piły pod łbem wkrętu redukują wytwarzanie wiórów, a dzięki napędowi TX unikniesz uderzeń podczas wkręcania.

Wybierając wkręty konstrukcyjne GoFix MS II, otrzymujesz nie tylko wysoką jakość, ale także pewność, że Twoje konstrukcje drewniane będą trwałe, solidne i estetyczne.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl