Poznajmy się

      

 

Razem się bawimy

Razem pracujemy

Razem jemy

Razem podróżujemy

Nie jesteśmy tylko znajomymi z pracy

Bo łączy nas coś niezwykłego

 

Drewno

 

Dla nas nie jest to tylko kawałek materii... Jest czymś znacznie więcej. 

W naszych rękach, drewno jest nieschematyczne.

Monumentalne. Metafizyczne.

Czy jesteśmy "kreatywni" jak to wszyscy o sobie mówią?

Mamy nadzieję, że tak.

Czy podchodzimy indywidualnie do każdego klienta? To oczywiste.

Czy jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą,

która chce zdobyć cały świat? Naturalnie.    

Ale dla nas najważniejsze jest to, że jesteśmy zgrani.

Uśmiechnięci.

Harmonijni.

Profesjonalni i niezawodni.


 

Tworzymy piękne tarasy już od 10 lat

 

Z pasją

Z zaangażowaniem

 

Dbając z największym pietyzmem o to, aby Twój taras służył Ci wiele lat i

tworzył pozytywna aurę w Twoim otoczeniu.

Kochamy troszczyć się o to, aby przestrzeń wokół Ciebie była piękna.

 Twój komfort i zaufanie jest dla nas priorytetem.

Pozwól nam o siebie zadbać.

 

Doświadcz Nas

 

 

 

Marcin Ujejski

Prezes Zarządu/CEO 

marcin@grupatimber.com

 

 

 Joanna Ujejska

Dyrektor ds. Administracyjnych

joanna@grupatimber.com

 

 

Mateusz Szczepańczyk

Dyrektor Zarządzający

mateusz@grupatimber.com

 

 

    

Grzegorz Marek

Kierownik Punktu Sprzedaży

grzegorz@drewnodladomu.pl

 

  

 

Kuba Rembiszewski

Opiekun klienta indywidualnego

kuba@drewnodladomu.pl

 

 

Kamil Góra

Product Manager

kamil@drewnodladomu.pl

  

 

Sylwia Woszczyna

Dział płatności i rozliczeń

ksiegowosc@drewnodladomu.pl

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska Inpost) już od 150,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl