+48 12 345 03 31   |  kontakt@drewnodladomu.pl | NOWA LOKALIZACJA SALONU - ul.Zakopiańska 58 (Salon Maxfliz)

Bezpłatna Wycena

Wypełnij formularz

*
* - pole wymagane


Masz pytania dotyczące wyceny?

Zadzwoń
 12 345 03 31
 lub napisz wyceny@drewnodladomu.pl  


Wycena tarasu, pergoli czy elewacji drewnianej to ważny krok przed przystąpieniem do prac montażowych. Dzięki wycenie dowiesz się ile kosztuje wykonanie takiego projektu, a także jakie materiały będą potrzebne.

W przypadku tarasu, warto zastanowić się nad wykonaniem z deski kompozytowej, która cechuje się dużą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Montaż tarasu z deski kompozytowej jest obecnie jednym z najcześciej wybieranych, dzięki swojej bezobsługowości w kolejnych latach użytkowania.
Nasi klienci często wybierają także taras z desek egzotycznych i modrzewia.

W przypadku pergoli, warto pamiętać o tym by użyte drewno konstrukcyjne było trwałe i certyfikowane. Konstrukcja musi być wytrzymała i stabilna, a wszystkie materiały powinny być dobrze dobrane do warunków atmosferycznych.

Jeśli chodzi o elewację drewnianą, montaż jest bardziej skomplikowany niż w przypadku powyższych konstrukcji, dlatego tym bardziej warto skorzystać z usług fachowców, którzy zajmują się dokładnie takim rodzajem elewacji i jej montażem. Elewacja drewniana wymaga konserwacji i impregnacji, lecz jej estetyka i charakterystyczny wygląd sprawiają, że jest tego warta, stąd też elewacja drewniana cieszy się tak dużym powodzeniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i skorzystania z bezpłatnej wyceny.
Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiednich materiałów, wykonaniu projektu i montażu.

Skorzystaj z Bezpłatnej Wyceny 

Zadzwoń
 12 345 03 31
 lub napisz wyceny@drewnodladomu.pl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl