+48 12 345 03 31   |  kontakt@drewnodladomu.pl | NOWA LOKALIZACJA SALONU - ul.Zakopiańska 58 (Salon Maxfliz)

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Drewno konstrukcyjne KVH

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Drewno klejone KVH wykorzystasz do stworzenia stabilnej konstrukcji drewnianej. Wyróżnia je nie tylko wytrzymałość, ale również wysoka estetyka wykonania. Drewno KVH użyjesz na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, tworząc zarówno piękne, jak i bezpieczne konstrukcje drewniane.

Drewno konstrukcyjne KVH klasy C24 – wysoka jakość produktu w dobrej cenie 

Nazwa produktu KVH jest nazwą zastrzeżoną dla drewna konstrukcyjnego, produkowanego przez koncerny niemieckie i austriackie. Ten materiał bardzo często wykorzystywany jest na budowach przy realizacjach małych i dużych inwestycji. Kupując drewno konstrukcyjne o klasie wytrzymałości C24 masz pewność pochodzenia materiału i jego jakości

Najważniejsze parametry i właściwości drewna konstrukcyjnego KVH C24

Zarówno kantówka, jak i belka KVH jest łączona na mikrowczepy. Dzięki temu zyskuje trwałość, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo konstrukcji. Najpopularniejsze na rynku jest drewno KVH w klasie C24

Nazwa:  Podstawowe parametry techniczne drewna konstrukcyjnego KVH o klasie C24:
wytrzymałość na zginanie 24 MPa
wytrzymałość na rozciąganie wzdłuż włókien: 14 MPa
wytrzymałość na rozciąganie w poprzek włókien:  0,5 MPa
wytrzymałość na ściskanie wzdłuż włókien: 21 MPa
wytrzymałość na ściskanie w poprzek włókien:  2,5 MPa
wytrzymałość na ścinanie: 2,5 MPa
gęstość charakterystyczna:  350 kg/m3
średnia gęstość: 420 kg/m3

Wykorzystując KVH drewno konstrukcyjne stworzysz tarasy drewniane, pergole, altany czy wiaty. Odporność na pękanie oraz wysoka jakość wizualna sprawiają, że jest to materiał chętnie wybierany do domów oraz ogrodów. Drzewo KVH to nowoczesny materiał, który z powodzeniem zastosujesz podczas budowy czy aranżowania swojej przestrzeni.

Drewno konstrukcyjne KVH o klasie C24 – gdzie kupić?

Jeśli szukasz drewna konstrukcyjnego na Twoją inwestycję, odwiedź sklep Drewno Dla Domu. W ofercie posiadamy drewno konstrukcyjne KVH o klasie wytrzymałości C24 - kantówki o różnych wymiarach i wszystkie wykonane są z drewna klejonego. Najczęściej stosuje się je do budowy: ścian, więźby dachowej, barierek, słupów podporowych, stropów lub tarasów. Nasze kantówki klejone konstrukcyjne są certyfikowane i spełniają swoją funkcję przez kilka pokoleń.
 

  • Salon sprzedaży Drewno Dla Domu dostępny jest w Krakowie:

Drewno Dla Domu

ul. Opatkowicka 10B/1

30-499 Kraków

Sprzedaż drewna to nasza specjalność. W ofercie znajdziesz również przydatne akcesoria do montażuśrodki czyszczące do drewna. Mamy też wytrzymałe deski tarasowe czy drewno BSH. Zapoznaj się z ofertą i wybierz wartościowe produkty drewniane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl