+48 12 345 03 31   |  kontakt@drewnodladomu.pl | NOWA LOKALIZACJA SALONU - ul.Zakopiańska 58 (Salon Maxfliz)

Deski tarasowe egzotyczne Bangkirai

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Deski tarasowe egzotyczne bangkirai

 

Taras z drewna egzotycznego jakim jest drewno egzotyczne bangkirai to wyjątkowy prezent dla wszystkich domowników. Jest to jeden z nielicznych gatunków, który prezentuje poprzez swój odcień niespotykaną elegancję oraz poczucie ciepła. Jego ciemna barwa pasuje do każdego typu aranżacji oraz wystroju. 

Sam wygląd to nie wszystko. Deski tarasowe bangkirai to drewno egzotyczne, które jest niezwykle odporne na działania wilgoci, pleśni, grzybów i innych czynników mogących niekorzystnie wpływać na użytkowanie tarasu. Jest on również bardziej bezobsługowy, ponieważ nie wymaga impregnacji.

Deski tarasowe egzotyczne bangkirai to bardzo często wybór osób, którym zależy na stabilnym i odpornym tarasie pod względem mechanicznym, ponieważ samo drewno mimo, iż posiada wszelkie korzyści płynące z rodziny drzew egzotycznych to jest także drewnem bardzo twardym, a co za tym idzie, mniej podatnym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Wpływa to także na jego żywotność, która z powodzeniem przetrwa kolejne pokolenia.

 

Taras z drewna egzotycznego
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl