+48 12 345 03 31   |  kontakt@drewnodladomu.pl | NOWA LOKALIZACJA SALONU - ul.Zakopiańska 58 (Salon Maxfliz)

Blog Drewno Dla Domu
Deski tarasowe egzotyczne i kompozytowe Kraków
Deski tarasowe egzotyczne i kompozytowe Kraków

Deski tarasowe egzotyczne i kompozytowe KrakówDlaczego większość Naszych klientów wybiera teraz drewno egzotyczne lub kompozyt?
Wiele osób ceni sobie wygląd swojego domu jak i jego otoczenia, dlatego stawiają coraz bardziej na jakość surowców stosowanych do domowej i przydomowej architektury.

Nie da się ukryć, iż zarówno deski egzotyczne jak i kompozytowe posiadają wyżej wymienione walory estetyczne, a co za tym idzie cieszą oko zarówno mieszkańców jak i gości odwiedzających Nasz przybytek.

Jednak w obecnych czasach cenione jest także przede wszystkim jeszcze jedna cecha.

A mianowicie trwałość i możliwie jak największa bezobsługowość, której nie można odmówić zarówno dla desek kompozytowych jak i desek egzotycznych (desek z drewna egzotycznego).

 

Deski z drewna egzotycznego


Deski z drewna egzotycznego z takich gatunków drewna jak massaranduba, bangkirai, cumaru oraz ipe lapacho należą do desek o najwyższej jakości. Dzięki swojej gęstości i odpowiedniej twardości mają bardzo dużą odporność na ścieranie, czy też uszkodzenia mechaniczne. Zawierają one bardzo dużo substancji oleistych, dlatego nie chłoną wody, nie ulegają łatwo inwazji grzybów i pleśni.
Bez impregnacji potrafią przetrwać nawet kilkadziesiąt lat, jednak wciąż jest to drewno, dlatego zalecamy by ze względu choćby na brak utraty początkowej barwy olejowanie jest zalecane.

 


źródło: Pinterest
 

Deski kompozytowe


Stojąc przed wyborem desek kompozytowych do budowy tarasu, warto zwrócić przede wszystkim uwagę na jakość produktu. Wbrew pozorom nie jest to jedno i to samo, a poza walorami wizualnymi, trzeba także znać wartości które towarzyszą wytrzymałości i bezawaryjności. 

Z Naszych testów wynika, iż deski Noble Prymus spełniają najważniejsze wymogi, czego mogliśmy doświadczyć by dziesiątkach Naszych realizacji (nie polecamy ich ze względu na to, iż mamy je w swojej ofercie, ale właśnie to, iż sami korzystamy z nich w Naszych realizacjach po licznych testach innych dostępnych na rynku sprawia, że deski kompozytowe Noble są w Naszym odczuciu najlepsze na rynku biorąc pod uwagę parametry cena do jakości). 

Są odporniejsze na warunku pogodowe, czynniki mechaniczne oraz nie ulegają tak blaknięciu jak inne deski kompozytowe dostępne na rynku, a ponadto mamy do wyboru kilka wariantów kolorów.

Samodzielne wyliczenie powierzchni tarasu oraz potrzebnego materiału może być kłopotliwe, dlatego wychodząc temu na przeciw wyliczamy go za Ciebie w momencie składania zamówienia.

 źródło: Pinterest

Skontaktuj się z jednym z Naszych doradców, który pomoże Ci w dobraniu rodzaju materiału do Twoich indywidualnych potrzeb (zależnie od nasłonecznienia, trwałości)

Salon sprzedaży Drewno Dla Domu
ul. Opatkowicka 10B/1
30-499 Kraków
tel. 12 345 03 31 ; kontakt@drewnodladomu.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl